Autoskola Āgenskalnā

Populārākās autoskolas Āgenskalnā - Presto, Fortūna un CredoAutoprieks..

Ja mācies kādā no šīm autoskolām, bet neesi apmierināts ar praktiskajām nodarbībām, piesakies uz braukšanām pie manis.

Piedāvāju praktisko apmācību jebkuras Āgenskalna autoskolas audzēkņiem.

Apmācība notiek Rīgā, tikšanās vieta – Puškina iela 16.

 
 
Atsauksmes
 • braukšanas instruktori
  Ronalds ir viennozīmīgi vislabākais instruktors! Ronaldam ir mūsdienīgas mācīšanas metodes un ļoti pozitīvs skatījums uz lietām, kā arī neizmērojama pacietība un empātijas spējas. Ļoti noder dāžādi viņa ieteiktie knifi un iemaņas, ko Ronalds mācīja, lai ne tikai noliktu braukšanas eksāmenu, bet arī labi vadītu auto un uz ceļa jutos drošs. Ronalds iemācīs braukt un nokārtot CSDD eksāmenu pat lācim. 
  Arta Tamane
 • auto instruktori
  Iemācīties tehniski braukt ir svarīgi, bet vēl svarīgāk ir iemācīt domāt, vadot automašīnu, kā rīkoties uz ceļa dažādās situācijās. Ļoti mierīgā un pacietīgā gaisotnē Ronalds prata iemācīt un justies droši un pārliecinoši uz ceļa. Tā, kā biju satrenējusies eksāmenam, pat visīgnākie CSDD instruktori mani nespēja salauzt un ar pirmo tiku pie tiesībām! Par to paldies Ronaldam un aizvien atceros viņa ieteikumus, norādes un tehniku, ko apguvu pirms 5 gadiem.
  Žaklīne Zābere
 • instruktori riga
  Ronalds ir ļoti iecietīgs, un atsaucīgs, lai kaut 10x izskaidrotu vienu un to pašu.  Paldies par neierobezoto pacietību, atsaucību nodarbību laiku plānosanai, labvēlību nodarbību laikā un lielo, lielo ieguldījumu izglītošanā! Ronalds ir izcils instruktors! Pieklajīgs, kompetents un ļoti cilvēcīgs  Sirsnīgs paldies!
  Liene Mane
 • Instruktori
  No pirmās braukšanas dienas ar Ronaldu atradām kopīgu valodu un varēju teikt , ka viņš man ir ,kā bērnības "Čoms" no kura nevajadzēja kaunēties no savām kļūdām. Paldies Roni.
  Deniss Haritesku
 • braukšanas instruktori rīgā
  Fantastisks instruktors! Prot atrast pieeju jebkuram kursantam un izskaidro pēc iespējas vieglāk un saprotamāk pat vissarežģītākās nianses. Tu esi lielisks, paldies vēlreiz! 
  Kintija Jēkabsone
 • braukšanas instruktori - ronalds burnickis
  Ronalds ir viens no labākajiem instruktoriem,kādu zinu. Tik saprotošs,pacietīgs,pretimnākošs. Ronaldam ir sava pieeja,kā izskaidrot,kā likt saprast kā ir jārīkojas dažādās situācijās. Ronalds pat visīstāko blondīni iemācīs kā droši justies ielās. No sirds iesaku Ronaldu 😉 Tu esi labākais.
  Sintija Šturnehebere
 • instruktori ronalds burnickis
  Ja vēlaties nokārtot CSDD eksamēnu ar vienu mēģinājumu, Ronalds sagatavos tam izcili.
  Elgars Škutāns
 • Instruktori atsauksmes
  Kā apmācāmais Ronaldam, noteikti, biju ciets rieksts, jo vadīt auto sāku mācīties netradicionāli lielā vecumā. Bet Ronalda neatlaidība, noteiktība, profesionalitāte, līdzsvarotība, miers, stabilitāte un stingrais tvēriens darīja savu, un visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi. Pateicoties Ronaldam uz ceļa jūtos droši un stabili — dresūra ir sasniegusi rezultātu. Kā hokeja vārtsargs Ronalds ir iemācījies "noķert" savu audzēkņu vājās vietas, un tā ir ļoti svarīga prasme, jo šādu "blusu" izķeršana tad arī novērš tās neprasmes, uz kurām var uzrauties vēlāk dzīvē. Noteikti iesaku Ronaldu kā labāko autoinstruktoru. Piecas zvaigznes, un — laimīgu ceļu!
  Krišjānis Papiņš
 • Instruktori reitings
  Ļoti labs, talantīgs un profesionāls instruktors. Tiešām izcili dara savu darbu.  
  Adela Līce
 

Par mani

Mani sauc Ronalds Burnickis un esmu "B" kategorijas instruktors ar vairāk kā 6 gadu pieredzi.

Piedāvāju kvalitatīvu un efektīvu apmācību jebkuras autoskolas kursantiem.

Gaidu gaitā esmu izveidojis efektīvu apmācības programmu, kuru viegli pielāgoju jebkuras sagatavotības kursantiem.

Mans mērķis ir sagatavot pārliecinātus autovadītājus, kuri spēs pieņemt pareizu lēmumu arī nestandarta situācijās uz ceļa.