AUTOSKOLAS OGRĒ - VIRTUĀLĀ AUTOVADĪTĀJU APMĀCĪBA

 
BAVA - BURNICKA VIRTUĀLĀ AUTOVADĪTĀJU APMĀCĪBA
 

KAS IR VIRTUĀLĀ AUTOVADĪTĀJU APMĀCĪBA?


Mācību platformas BAVA.LV lietotājiem ir iespēja risināt interaktīvus uzdevumus, izprast Rīgas un citu pilsētu sarežģītākos krustojumus, ierakstīt brauciena maršrutu, kā arī izpildīt teorijas testu.

Virtuālās apmācības platforma iekļauj 57 interaktīvos video.

Lietotājiem ir pieejams ne tikai vizuāls ieskats, bet ir arī iespēja padziļināti apgūt teorētiskās zināšanas, atbildot uz jautājiem par ceļu satiksmes noteikumiem.

Daži no teorētiskajiem jautājumiem un video ir piesaistīti jau iepriekš minētajiem manevriem un būs pieejami tikai tad, kad lietotājs būs veicis maršruta ierakstīšanu un izpildījis konkrēto manevru “īstajā dzīvē”.

Manevru raksti ir apskatāmi divos veidos - kartes skatā un sadalījumā pa rajoniem.

 
 

Viena no šis platformas interesantākajām un vērtīgākajām funkcijām ir maršruta ierakstīšana, kas sinhronizējas ar iepriekš minētajiem manevriem.

Katram manevram ir izveidotas koordinātas un ierakstot maršrutu, ja tiek izpildīts konkrētais manevrs, sistēma to nolasa un mācību plaformā šis manevrs tiek atzīmēts kā izpildīts.

Pārtraucot maršruta ierakstīšanu, ir iespējams atzīmēt brauciena laikā pieļautās kļūdas, kurām veidojas statistika, kas ļauj analizēt un pilnveidot braucienu. Šī informācija lietotājam ir pieejama jebkurā laikā.

Papildus ir pieejami arī lekciju video par automašīnas novietošanu stāvvietā, dažādu manevru izpildi un transportlīdzekļa vadīšanu.

 
 
 
 
 

Apjukt autoskolu plašajā piedāvājumā ir ļoti vienkārši. Taču atceries, ka apmācības kvalitāti noteiks divi cilvēki - pasniedzējs un instruktors.

Ja nokļūsi pie pasniedzēja, kurš nepietiekoši izskaidro ceļu satiksmes noteikumus, teoriju vari iemācīties arī pašmācības ceļā.

Taču, ja tiksi pie instruktora, kas nav ieinteresēts Tevi apmācīt, zaudēsi ne tikai laiku un naudu, bet arī nepietiekoši apgūsi automašīnas vadīšanu, kā rezultātā Tev radīsies problēmas nokārtot CSDD braukšanas eksāmenu.


Mani sauc Ronalds Burnickis un esmu instruktors ar vairāk kā 7 gadu pieredzi.


Esmu izveidojis YouTube kanālu, kurā Tu varēsi:

apgūt Rīgas sarežģītākos krustojumus,

iegūt vērtīgus padomos gatavojoties CSDD braukšanas eksāmenam,

iemācīties figūras,

skatīties kā braukšanas nodarbības sokas maniem audzēkņiem

un skatīties izaicinājumus ar atpazīstamiem cilvēkiem.


Ja vēlies iegūt vadītāja apliecību, bet nezini, kurā autoskolā mācīties, raksti man, es Tev ieteikšu, kurā autoskolā vari iziet teorijas kursu un praktisko apmācību varēsi iziet pie manis.

Ja esi jau iestājies kādā autoskolā, tāpat prakstisko apmācības daļu vari turpināt pie manis.

Ja rodas jautājumi, raksti!

 

Populārākās autoskolas Ogrē vari atrast Google meklētājā.

Ja mācies kādā no šīm autoskolām, bet neesi apmierināts ar praktiskajām nodarbībām, piesakies uz braukšanām pie manis.

Piedāvāju praktisko apmācību jebkuras Ogres autoskolas audzēkņiem.

Apmācība notiek Rīgā, tikšanās vieta – Puškina iela 16.