Atsauksmes

 

Iesaku ikvienam, kurš vēlas pozitīvā gaisotnē iemācīties labi un pārliecinoši braukt pa Rīgu. Pie Ronalda braukšanas nodarbības uzsāku pēc tam, kad nokārtoju skolas braukšanas eksāmenu, jo vēl nebija pārliecības un, šķita, nebiju gatava CSDD eksāmenam. Braucot ar viņu iemācījos daudz tādas lietas, par ko iepriekš nebiju zinājusi. Ļoti patika Ronalda vēlme iemācīt tā, lai es saprastu, izskaidrot vairākas reizes līdz izprotu. Kad man kaut kas nesanāca, mēģinājām to vairākas reizes līdz viss sanāk un esmu droša par to ko daru.

Ikvienam instruktoram vajadzētu tādu attieksmi - ka ir svarīgi ne tikai mācīt, bet arī iemācīt. Pat pēc ļoti nogurdinošas dienas, kad ar piespiešanos devos uz braukšanu, pēc nodarbības ar Ronalda biju ļoti uzlādēta un radās pārliecība.

Paldies par ieguldīto laiku, darbu, attieksmi un nepiespiesto atmosfēru braukšanas nodarbībās! :)


ZANDA ELIĀNA BRANTE

 
 
 

Ronald, vēlreiz tev milzīgs paldies par to,ka palīdzēji man ceļā uz tiesībām!

Esmu ārkārtīgi pateicīga par tavu spēju precīzi saprast un uztvert problēmas,kuras katram kursantam nepieciešams atrisināt, lai sekmīgi nokārtotu CSDD eksāmenu.

Paldies par morālo atbalstu, par tavu sirsnību un profesionalitāti! Tu esi lielisks instruktors!


ANDA ZUBOVSKA

 
 
 

Instruktors, kurš savu darbu dara ar mīlestību.

Vienmēr smaidīgs, ar tērauda pacietību, spēj visu izskaidrot man saprotamā valodā. Iegulda darbu no sirds jebkurā skolniekā.

Paldies tiešām lieliskajam instruktoram, ka iemācija man nebaidīties no mašīnām, pārvarēt bailes no ātruma un galu galā nolikt CSDD eksāmenu ar pirmo reizi! :)


ANETA TARASOVA

 
 
 

Ronalds ir viennozīmīgi vislabākais instruktors!

Ronaldam ir mūsdienīgas mācīšanas metodes un ļoti pozitīvs skatījums uz lietām, kā arī neizmērojama pacietība un empātijas spējas. Ļoti noder dāžādi viņa ieteiktie knifi un iemaņas, ko Ronalds mācīja, lai ne tikai noliktu braukšanas eksāmenu, bet arī labi vadītu auto un uz ceļa jutos drošs.

Ronalds iemācīs braukt un nokārtot CSDD eksāmenu pat lācim. 


ARTA TAMANE

 
 
 

Kā apmācāmais Ronaldam, noteikti, biju ciets rieksts, jo vadīt auto sāku mācīties netradicionāli lielā vecumā. Bet Ronalda neatlaidība, noteiktība, profesionalitāte, līdzsvarotība, miers, stabilitāte un stingrais tvēriens darīja savu, un visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi.

Pateicoties Ronaldam uz ceļa jūtos droši un stabili — dresūra ir sasniegusi rezultātu. Kā hokeja vārtsargs Ronalds ir iemācījies "noķert" savu audzēkņu vājās vietas, un tā ir ļoti svarīga prasme, jo šādu "blusu" izķeršana tad arī novērš tās neprasmes, uz kurām var uzrauties vēlāk dzīvē.

Noteikti iesaku Ronaldu kā labāko autoinstruktoru. Piecas zvaigznes, un — laimīgu ceļu!


KRIŠJĀNIS PAPIŅŠ

 
 
 

Iemācīties tehniski braukt ir svarīgi, bet vēl svarīgāk ir iemācīt domāt, vadot automašīnu, kā rīkoties uz ceļa dažādās situācijās.

Ļoti mierīgā un pacietīgā gaisotnē Ronalds prata iemācīt un justies droši un pārliecinoši uz ceļa.

Tā, kā biju satrenējusies eksāmenam, pat visīgnākie CSDD instruktori mani nespēja salauzt un ar pirmo tiku pie tiesībām!

Par to paldies Ronaldam un aizvien atceros viņa ieteikumus, norādes un tehniku, ko apguvu pirms 5 gadiem.


ŽAKLĪNE ZĀBERE

 
 
 

No pirmās braukšanas dienas ar Ronaldu atradām kopīgu valodu un varēju teikt , ka viņš man ir ,kā bērnības "Čoms" no kura nevajadzēja kaunēties no savām kļūdām.

Paldies Roni.


DENISS HARITESKU

 
 
 

Ronalds ir viens no labākajiem instruktoriem,kādu zinu.

Tik saprotošs,pacietīgs,pretimnākošs. Ronaldam ir sava pieeja,kā izskaidrot,kā likt saprast kā ir jārīkojas dažādās situācijās.

Ronalds pat visīstāko blondīni iemācīs kā droši justies ielās. No sirds iesaku Ronaldu Tu esi labākais.


SINTIJA ŠTURNEHEBERE

 
 
 

Ja vēlaties nokārtot CSDD eksamēnu ar vienu mēģinājumu, Ronalds sagatavos tam izcili.


ELGARS ŠKUTĀNS

 
 
 

Ļoti labs, talantīgs un profesionāls instruktors. Tiešām izcili dara savu darbu.


ADELE LĪCE

 
 
 

Fantastisks instruktors! Prot atrast pieeju jebkuram kursantam un izskaidro pēc iespējas vieglāk un saprotamāk pat vissarežģītākās nianses.

Tu esi lielisks, paldies vēlreiz! 


KINTIJA JĀKABSONE

 
 
 

Ronalds ir ļoti iecietīgs, un atsaucīgs, lai kaut 10x izskaidrotu vienu un to pašu.  

Paldies par neierobezoto pacietību, atsaucību nodarbību laiku plānosanai, labvēlību nodarbību laikā un lielo, lielo ieguldījumu izglītošanā!

Ronalds ir izcils instruktors! Pieklajīgs, kompetents un ļoti cilvēcīgs  Sirsnīgs paldies!


LIENE MANE